دانلود فایل(پاورپوینت شناخت بافت فرسوده و سکونتگاه های غیر رسمی)

پاورپوینت شناخت بافت فرسوده و سکونتگاه های غیر رسمی,چیستی بافت و فرسودگی ,شناسایی بافت فرسوده ,انواع بافت فرسوده ,زمینه های فرسودگی ,پدیده فیلترینگ ,مداخله دربافت فرسوده ,نمونه موردی ,سکونتگاه های غیررسمی ,ویژگی سکونتگاه های غیررسمی ,راهبرد وسیاست های مقابله باسکونتگاه های غیررسمی ,پاورپوینت شناخت بافت فرسوده و سکونتگاه های غیر رسمی|42080024|bmq40277243|
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان پاورپوینت شناخت بافت فرسوده و سکونتگاه های غیر رسمی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت با موضوع شناخت بافت فرسوده و سکونتگاه های غیر رسمی، در قالب pptx و در 30 اسلاید، قابل ویرایش، شامل چیستی بافت و فرسودگی، شناسایی بافت فرسوده، انواع بافت فرسوده، زمینه های فرسودگی، پدیده فیلترینگ، مداخله دربافت فرسوده، نمونه موردی، سکونتگاه های غیررسمی، ویژگی سکونتگاه های غیررسمی، راهبرد وسیاست های مقابله باسکونتگاه های غیررسمی، منابع


مشخصات فایل
تعداد صفحات30حجم1955/100 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت با موضوع شناخت بافت فرسوده و سکونتگاه های غیر رسمی، در قالب pptx و در 30 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

چیستی بافت و فرسودگی

شناسایی بافت فرسوده

انواع بافت فرسوده

زمینه های فرسودگی

پدیده فیلترینگ

مداخله دربافت فرسوده

نمونه موردی

سکونتگاه های غیررسمی

ویژگی سکونتگاه های غیررسمی

راهبرد وسیاست های مقابله باسکونتگاه های غیررسمی

منابع

قسمتی از متن:

فرسودگی نسبی: فرسودگی نسبی، فرسودگی اي است که در یکی از عناصر مهم فضاي شهري یعنی کالبد یا فعالیت رخنه می کند و به دنبال خود باعث فرسودگی نسبی فضاي شهري می گردد.

فرسودگی کامل: فرسودگی اي است که فرسودگی در هردو عنصر فضاي شهري یعنی کالبد و فعالیت آن رخنه کرده باشد و به دنبال آن باعث فرسودگی کامل فضا شود. پس فرسودگی یا در کالبد یا فعالیت و یا در کالبد و فعالیت به طور یکجا رسوخ می کند.

......

سکونتگاه غیررسمی زاغه‌ها طیفی از آپارتمانهای پرتراکم و بدمنظره در مرکز شهر تا سکونتگاه‌های پراکنده غیررسمی و بدون قانون در حاشیه شهرها را شامل می‌شود. برخی بیش از ۵۰ سال قدمت دارند و برخی هنوز در حال تصرف شدن هستند.

سکونتگاه‌های غیررسمی در مسائل و مشکلات زیر با هم اشتراک دارند:

فقدان تاسیسات شهری مناسب و کافی

فقدان خدمات شهری مناسب و کافی

افزایش تنش‌ها به علت شکاف عمیق اجتماعی بین ساکنان این سکونتگاه‌ها و مناطق رسمی شهری

پیچیدگی و دشواری تامین خدمات به علت توسعه ناموزون و برنامه‌ریزی نشده.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " شناخت بافت فرسوده و سکونتگاه های غیر رسمی " می باشد که در حجم 30 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی توسط دانشجویان رشته های جغرافیا و برنامه ریزی شهری و مهندسی شهرسازی مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.


"

مطالب دیگر:
📃پاورپوینت کتاب و درس روانشناسی يادگيری دکتر حسین زارع📃پاورپوینت تجربه کنار آمدن با ناتوانی کودک در والدین ایرانی📃پاورپوینت کارگاه آموزشی پیشگیری از سوء مصرف مواد📃پاورپوینت بررسی دلایل آسيب جوانان📃پاورپوینت جامع بررسی و آزمایش رسوبات ادراری📃پاورپوینت بررسی اهداف و راهبردها از یک محله مسکونی📃پاورپوینت جامع آموزشی فیزیولوژی دستگاه عصبی و اعصاب بدن📃پاورپوینت درس اصول و مبانی برنامه ریزی شهری📃پاورپوینت درس روانشناسی پرورشی نوین📃پاورپوینت شرح بیماری مالاریا 📃پاورپوینت شرح تربیت کودکان📃پاورپوینت شرح راه های کسب درآمد بانک ها📃پاورپوینت کارگاه مهارت برقراری ارتباط موثر📃پاورپوینت حرفه فرزندپروری، قوانین و خطاها📃پاورپوینت مهارت نه گفتن و جرات ورزی📃پاورپوینت طبیعت در آثار معماران و الگوبرداری سازه ای از آن📃پاورپوینت باغ ارم شیراز📃پاورپوینت روش تدریس ايفای نقش📃پاورپوینت بررسی حمام و گرمابه تاریخی سیدیان قزوین📃پاورپوینت خانه‌های هوشمند📃پاورپوینت کودک آزاری و انواع آن📃پاورپوینت دیوارهای Soil Nailing میخکوبی خاک📃پاورپوینت رنگ ها در ساختمان📃پاورپوینت رابطه معماری و سینما در عصر مجازی شدن📃پاورپوینت روش های مختلف برنامه ریزی شبكه