دانلود فایل(تحقیق درباره خصوصيات بافت گره‌اي)

تحقیق درباره خصوصیات بافت گره‌ای, بافت گره‌ای,خصوصیات بافت گره‌ایتحقیق درباره خصوصيات بافت گره‌اي|1711438|bmq40277243|
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان تحقیق درباره خصوصيات بافت گره‌اي آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 9 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

بهترين كيفيت اين مدل از بهترين الياف ها ساخته شده است اين چنين كيفيتهايي كه عملكردهاي عالي را در هنگام مقايسه با قاليچه هاي مهم نوع پشمي – دست نخورده از خودشان مي دهندمخمل – كيفيت جذب نوع پرداز برشي است .

خصوصيات بافت گره‌اي دستي hand Kntted

خصوصيات متمايز : قاليچه هاي بافت گرهي دستي با به كارگيري تكنيكهاي قديمي توليد مي شود كه به ايجاد دنياي افسانه اي كه در هيچ يك از روشهاي توليد ديده نمي شود مي پردازد اين خصوصيات با اين روش معمولاً با ارزش بوده و از يك طرح ساده يا پيچيده تغيير مي كند و هر يك از آنها مي تواند به طور كامل با هر شكل و رنگ و در هر اندازه‌اي تناسب يابد.

اصطلاحات

محتوي نوع الياف مصرفي براي تشكيل پرز موكت

از پشم 100 درصد كوههاي مرتفع بلند تبتي : كه به طور طبيعي رنگي مي‌باشند و هنگامي كه آنها را رنگ مي كنيم داراي تنوع بيشتر شده و موكت‌هايي با بافت درشتي بوجود مي آورند.

پشم 100 درصد نيوزلندي : تركيبي مي باشد از رنگهايي زيبا و پشمهاي رنگي و با بافتي نرم و خوب.

پشم يكنواخت : تركيبي از پشمهاي تبتي و نيوزلندي

پشم ابريشم : برگرفته از ابريشم طبيعي و كرك بدن گوسفندان كه اغلب ابريشم ها طراحي برجسته براي افزايش درخشندگي زيبايي به كار مي رود.

خصوصيات گره‌ها

گره ها معمولاً بستگي به تعداد گره هاي زده شده با دست در هر اينچ مربع دارد.

گره هايي با ظرافت كمتر در هر اينچ مربع در طرح هاي منحني و پيچيده كه ميتوان از رجهاي 60-80 100 و 150 و يا بيشتر در هر اينچ مربع مي باشند .

روش رنگ آميزي

اين رنگ آميزي طبيعي بوده كاملاً و تمام عمق الياف را رنگ مي كنند در موكت هاي امروزي ممكن است موكت ها براثر شستشو رنگ دهند اما اين موكت فرش‌ها حتي با شوينده هاي قوي رنگ نمي دهند آنها مانند يك هويج رنگ خود را حفظ کرده و كاملاً مدولاي خامه رنگ شده مي باشند.مطالب دیگر:
📜تحقیق در مورد ناپلئون بوناپارت 📜تحقیق در مورد نص بر امامت آنحضرت 15 ص 📜تحقیق در مورد نحوه عمل به احکام ديني 📜تحقیق در مورد نظارت و کنترل 📜تحقیق در مورد نظارت و بازرسی 10 ص 📜تحقیق در مورد نظري به اقتصاد اسلامي 📜تحقیق در مورد نقش تربيت در كودك 📜تحقیق در مورد نقش تكنولوژي در توسعه 📜تحقیق در مورد نقش زنان در دفاع 📜تحقیق در مورد نقش نماز در شخصيت جوانان 13 ص 📜تحقیق در مورد نقش يهود در دوران ظهور 17 ص 📜تحقیق در مورد نهاد اجتماعی 14 ص 📜تحقیق در مورد نكاتي درباره عظمت زيارت عاشورا و بركات آن 14 ص 📜تحقیق در مورد نهج البلاغه از مشهورترين و معتبرترين منابع حديث شيعه است كه به كوشش سيّد رضى 📜تحقیق در مورد نهروان 📜تحقیق در مورد نيروگاههاي خورشيدي 📜تحقیق در مورد نیکی به پدر و مادر 11ص 📜تحقیق در مورد نگاهی به اقسام زیبایی و روابط آن با عشق 10ص 📜تحقیق در مورد هجرت پيامبر 17ص 📜تحقیق در مورد هستي شناسي 📜تحقیق در مورد هنر 9ص 📜تحقیق در مورد هشت حديث در جهت امام هشتم 18ص 📜تحقیق در مورد هنر اروپايي و آسيايي 📜تحقیق در مورد هنر انتزاعی 📜تحقیق در مورد هنر و انقلاب 12ص